Nowości okołodziecięce

wpis w: blog, ciąża, Pokój Dziecięcy | 0

Pierwszą nowością jest prezent od Kasi i mamy – porządna walizka na kółkach (takich jak od rolek). Dziewczyny stwierdziły, że do mojej torby na fitness to mogę się nie zmieścić i nie chcą nawet myśleć o tym, że będę nosić coś ciężkiego w 9 miesiącu ciąży i sprezentowały mi/nam śliczny egzemplarz.

Pozostaje tylko się przepakować.

DSCF7892.JPG

Drugi prezent to przewijak dopasowany do łóżeczka. Jest on zrobiony z takiej ceratki i nie wiem, czy jeszcze na niego coś się kładzie. Kładzie się? Jeżeli tak, to co takiego? Pieluchę tetrową, podkłady?

DSCF7895.JPG

No i mamy też fotelik. Tym razem prezent od rodziny Michała. Sprawdziliśmy, pasuje do stelaża i adapterów, które kupiliśmy razem z Xlanderem. Mały będzie bezpiecznie wieziony ze szpitala do domu :) Ekstra!

DSCF7898.JPG

W foteliku znaleźliśmy śpiochy, z rozczulającym i obiecującym napisem.

DSCF7900.JPG

:D

DSCF7901.JPG

Po Majce mamy dwa rożki. Do wyboru do koloru.

DSCF7903.JPG
DSCF7905.JPG

Ciepły pajacyk na zimę z pieskiem podbił moje serce. Jest przesłodki!

DSCF7906.JPG

Majka w piątek dorzuciła nam kolejne grzechotki dla braciszka, a ja odbierając przełykałam gulę w gardle, bo to przesłodkie, gdy 4latka też czeka. Na kompana do zabaw.

DSCF7907.JPG

Uczestniczyłam w dwóch spotkaniach dla mam. Z sopockiej Ladymamy wróciłam z próbkami:

DSCF7742.JPG

Natomiast na spotkaniu Mama nigdy nie jest sama wylosowałam fajną nagrodę – witaminę D i K, zapas na 60 dni :)

I na koniec pokażę Wam coś, co mnie ostatnio pocieszyło. Znajomi wiedzą doskonale, że już mi jest ciężko nosić brzuch wielkości arbuza i trochę narzekam na twardnienie brzucha (albo chodzę albo leżę, liczę skurcze, oddycham przeponą). Coś mnie podkusiło, żeby zrobić sobie troszkę inne zdjęcie niż dotychczas. Tak prezentuje się moje ‚wcięcie’ w 36tc :D
Nie jest źle :) dla porównania start:
czytaczka.pinger.pl/m/12058005

DSCF7863.JPG